Вопросы о разводе и разделе имущества для гражданки РФ, проживающей на Украине, и возможности оформления документов по почте или через доверенность
Може направити поштою + заяву про розгляд без її участі або ж подати поштою і надати Вам довіреність або ж надати Вам довіреність і Ви вже самі все подасте.
Добрый день,Лариса
Здесь колизийные нормы семейного законодательства.Наберите разберемся
1. Правові наслідки шлюбу визначаються спільним особистим
законом подружжя, а за його відсутності - правом держави, у якій
подружжя мало останнє спільне місце проживання, за умови, що хоча
б один з подружжя все ще має місце проживання у цій державі, а за
відсутності такого - правом, з яким обидва з подружжя мають
найбільш тісний зв'язок іншим чином.
2. Подружжя, яке не має спільного особистого закону, може
обрати право, що буде застосовуватися до правових наслідків шлюбу,
якщо подружжя не має спільного місця проживання або якщо особистий
закон жодного з них не збігається з правом держави їхнього
спільного місця проживання.
3. Вибір права згідно з частиною другою цієї статті обмежений
лише правом особистого закону одного з подружжя без застосування
частини другої статті 16 цього Закону. Угода про вибір права
припиняється, якщо особистий закон подружжя стає спільним.
Удачи Вам и Вашим близким !