Неправильне списання грошей та проблеми з кваліфікацією дій працівників готелю
Підскажіть будь ласка, як кваліфікувати дії працівників готелю. Забронювала номер у готелі на 10.10.15 р.,на суму 450 грн. через декілька годин з кредитної карти була списана сума - 500 грн, через декілька хвилин ще 450 грн. Працівники готелю аргументують це як, помилка і кажуть, що переведуть помилкові гроші, але вже пройшло 2 дні ніхто нічого не перерахував. І , чи можу я заїхати законно у готель до 14:00? Дякую.
Зверніться в банк і повідомте про помилкову транзакцію. І, цікаво, а як це списано з картки??? Вони з надзвичайними здібностями там??? Знімають кошти за допомогою думки. Можете заселитись.
Добрый день,Саша
Пишите письмо в банк о неправильном списании,возьмите подтверждение в отеле.Если время поселение 14-00 то не можете.
Удачи Вам и Вашим близким !