Меня взяли с 5 грамм марихуаны. Что мне за это будет?
Меня взяли с 5 грамами марихуаны. Что мне за это будет?
Откроют криминально впровадження,зависит ответственность от цели для сбыта или без
1. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту -
караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Скорее всего уголовная ответственность.