Львов, 10.11.2015, 21:20

Що робити коли судмедэкспертиза не відповідає дійсності))

Вопрос №8655091 из г. Львов
опубликован 10.11.2015, 21:20
Що робити коли судмедекспертиза не відповідає дійсності))
Лучший ответ
Рекомендуется

Настаивайте о проведении новой экспертизе у другого эксперта

10.11.2015, 21:24
Оценка автора вопроса:
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!

Син отримав поріз щоки розбитою бутилкою...наскрізну рану зашили в медінституті...в стаціонарі не лежав...консультувались у хірургів, необхідна пластика...слідчі трактують як непоправне знівечення обличчя...а судмедексперт написав -легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоровя, повторну експертизу провести через три місяці з комісією...чи можна провести скоріше))

10.11.2015, 21:37

Необходимо видеть первую экспертизу. Вам следует обратиться с документами к адвокату.

10.11.2015, 21:40