В-1 – частина приміщення контори, загальною площею – 32,10 кв.м, літ.
1. Дарувательниця подарувала, а обдарована прийняла у дар 19/100 частини нежитлових приміщень, а саме: приміщення контори (літ. В-1) загальною площею 32,1 кв.м.
44/100 частини не житлових приміщень, 19/100 частини яких є предметом цього договору, складаються з: літ. В-1 – частина приміщення контори, загальною площею – 32,10 кв.м, літ. Б-1 – частина приміщення складу, загальною площею – 42,40 кв.м.
2. 19/100 частини не житлових приміщень належить дарувательниці на підставі свідоцтва про право власності на не житлові приміщення.
Скажите пожалуста кому пренадлежит помещение обозначеное буквой Б?
украiнскi мовой не владетi
но я так думаю под литерой Б1 обозначена часть помещения склада площадью 42,40 кв.м.