Украдена золотая цепочка без ярлыка - прокуратура примет заявление?
У меня в компании украли золотую цепочку весом 20 грам, ярлычка с цепочки нет, и доказательств кто украл нет, в милиции принимать заявление не хотят,.. примут ли мое заявление в прокуратуре?
Лучший ответ
Прийняти заяву в міліції зобов'язані. Якщо не приймають - скаргу на дії міліціонерів в прокуратуру. Доказами наявності ланцюжка можуть бути і фото і покази свідків. Питання в іншому, а чи найдуть? Шанси, практично, дорівнюють нулю. Хоча варіанти є.
Благодарю Вас за полезную консультацию!