Право на помощь по малообеспеченности для одинокой матери с пятью детьми
Скажите пожалуйста я одинокая мать 5 детей.. самому меньшему 3 с половиной но не один из детей не совершенно летний. Я не работаю в цз не стою на учете. Имею ли я право притендовать на помощь по малообеспеченности?
Лучший ответ
У наданні державної соціальної допомоги може бути відмовлено, а виплата призначеної допомоги може бути припинена у випадках коли:
— працездатні члени малозабезпеченої сім’ї не працюють, не служать, не навчаються у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням соціальної допомоги;