Проблемы с выплатой алиментов - совбез не возвращает деньги и изменения в размере платежей
Мы с ним неподдерживаем связь и незнаю где он что он (( тогда как ,просто 350гр,написано в исполнительном листе
Тимчасова допомога призначається в розмірі 30 відсотків
прожиткового мінімуму, встановленого законом для дитини
відповідного віку.
Батько дитини. Розраховується від розміру середньої зар. плати в регіоні(якщо у відсотках).
відповідного віку.
Я просто в етих делах не очень ,а сколько етто 30% , ребенку 3года
30 % від 1167 грн. Загалом, як каже мій один знайомий, є завжди під рукою самий розумний товариш - Гугл.
Ето ясно что гугл.есть ) но гугл так не напишет и не обьяснит как специалист своего дела.
Але прожитковий рівень підказати міг
.
А есть еще аллименты на меня как на непрацездатну дружинуони будут платить как обычные аллименты)
В документі, що я Вам вказав мова йде лише про дітей. На Вас просто буде рости заборгованість.