Молодая семья ищет жилье в Чирчике и Ташкенте
Ассалому алейкум. Ман Тошкент вилояти Чирчик шахрида яшийман. Ман номимда узимга тегишли 2 хонали уй бор унда углим руйхатда туради ман вактинча у квартирани ижарага бермокчиман ижрачиларим Тошкент шахрида институтда укишади янги келин куёв иккаласи хам талаба келин Тошкентда руйхатда куёв эса Сурхандарёда руйхатда туришади. Ман шу узимга тегишли 2 хонали кв.ни бу янги оилага бермокчи эдим ижарага Махалла Чирчикда руйхатда йук була куймагин деди шунга маслахат беринг.
Лучший ответ
Участка нозиридан руйхатдан утказиб, куйсангиз рухсат булади.
Рахмат котта