LSN Messenger
Днепропетровск, 24.12.2015, 09:13

Что ожидать на суде и какие финансовые вопросы возможны при выплате страховкой после аварии

Вопрос №9230510 из г. Днепропетровск
опубликован 24.12.2015, 09:13
Помогите и посоветуйте не нахожу себе места просто. Вобщем проблема состоит в том что мой муж поставил машину на ручник и пошёл к водителю перед ним попросить отьехать, ручник скорее всего в не исправном состоянии был и машина покотилась быстро чуть не задавила моего мужа и вьехала в зад тоёты. Машина на которой был мой муж рабочая и застрахована. Приехали страховики и гаи вообщем все сделали как нужно. Страховка сказали что все выплатят за приченённый вред но еще сказали что будет суд дали временное удостоверение водительское... Что может на суде оговариваться и к чему готовится? Будут ли какие то финансовые вопросы к нам если сьраховка выплачивает. Помогите пожалуйста.
Лучший ответ
Рекомендуется

Фінансових питань не буде. посвідчення забрали тому що стаття передбачає позбавлення права керування. Потрібно визнавати вину і щиро каятись та сподіватись на штраф. Як варіант, можете звернутись до юриста з метою підготовки промови або ж для участі в справі.

24.12.2015, 09:20
Оценка автора вопроса:
Ответ не по существу вопроса.

А что может грозить помимо штрафа? И за что штраф вообще?

24.12.2015, 09:32

Скоріше за все, протокол складено по цій статті:

Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

Порушення правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону і зустрічного роз’їзду, безпечної дистанції або інтервалу, розташування транспортних засобів на проїзній частині, порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів, користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання), а так само порушення правил навчальної їзди, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, ненадання переваги маршрутним транспортним засобам, у тому числі порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів, а так само порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Примітка. Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення, а в разі вчинення передбачених частинами першою - третьою цієї статті правопорушень у виді перевищення обмежень швидкості руху транспортних засобів, проїзду на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки і стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзду на смугу зустрічного руху, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в автоматичному режимі, - юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб.

24.12.2015, 09:41

Могут быть следующие финансовые вопросы:

1. Муж будет обязан уплатить стоимость франшизы если таковая предусмотрена страховкой.

2. Муж (или работодатель т.к. машина рабочая при условии что во время дтп муж выполнял служебные обязанности) должен будет оплатить суму ущерба свыше максимального страхового возмещения по полису.

3. В случае неуведомления страховой о ДТП в письменном виде[u][/u] в течении трех дней с момента ДТП, мужа могут обязать по решению суда возместить ущерб в порядке регрессного иска.

4. В определенных случаях по заявлению постадавшего суд может обязать выплатить разницу между ценой новых деталей и оценкой с расчетом износа.

24.12.2015, 12:02