Можно ли сделать паспорт в 15 лет?
Здравствуйте!
Нет, нельзя, можно только в 16 лет.
Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України МВС України; Наказ, Порядок, Заява [...] від 13.04.2012 № 320
1.2. Паспорт громадянина України (далі - паспорт) видається територіальними підрозділами Державної міграційної служби України (далі - територіальні підрозділи) за місцем проживання кожному громадянинові України після досягнення 16-річного віку, а надалі в разі необхідності обмінюється, видається замість утраченого, викраденого або зіпсованого.