Какие докменты нужны для оформления статуса переселенца и адресной помощи в волновахе? И какой алгоритм действий?
Какие докменты нужны для оформления статуса переселенца и адресной помощи в волновахе?
И какой алгоритм действий?
Управління праці та соціального захисту населення (далі – «УПСЗН») щоденно направляє територіальним підрозділам ДМСУ списки осіб, що зареєструвалися як переселенці та отримали відповідну довідку.
Особа, що отримала таку довідку, повинна протягом 10 днів сповістити про своє фактичне місце проживання відповідний територіальний підрозділ ДМСУ.
Після цього ДМСУ в триденний термін проводить перевірку такої інформації, шляхом відвідування переселенця.
Якщо інформація підтверджується, представники ДМС ставлять штамп на зворотній стороні довідки. У випадку відсутності переселенця за вказаною адресою, робітник ДМСУ того ж дня повідомляє УПСЗН, що особа не проживає за цією адресою. Відсутність є достатньою підставою для зняття з обліку відповідної особи.
Для поновлення на обліку таких осіб є наявність інформації від ДМСУ про підтвердження їх фактичного місця проживання. Порядок отримання та передачі такої інформації у Постанові не зазначено.
и какой алгоритм действий?
ОБРАТИТЕСЬ ЛИЧНО В ОРГАНЫ МЕСТНОГО САМОУПРАВЛЕНИЯ И ВАМ ВСЕ ПОПУЛЯРНО РАЗЪЯСНЯТ.
Вам следует обратится в миграционную службу по месту Вашего нахождения, а также в соц. службу, для получения материальной помощи.