Пробито пиво в касовому апараті в 23:30 в сільському магазині-барі - чи можуть виникнути проблеми?
Ночі скажіть будь-ласка, що буде за те що я пробила по касовому апараті пиво в 23:30? Я працюю в сільському магазині-барі, власниця магазину не перевела час на касовому, а я забігалась і пробила пів на 11 ночі, а на ті часи вже пів на 12. Дуже переживаю, чи не виникне у власниці проблем через мене, не дзвонила їй, щоб не тривожити. Дякую!
Лучший ответ
Доброй ночи!
Не будет проблем, не переживайте, главное, чтобы у нее лицензия была на продажу алкоголя.
Пишите по-русски, это РУССКИЙ сайт.