Социальный отпуск опекунам
Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15
років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері
інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку
дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує
їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в
лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину
або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із
прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка
тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і
неробочих днів (стаття 73 ( 322-08 ) Кодексу законів про працю
України).