Волочиск, 04.01.2016, 21:46

Как получить условно-досрочное освобождение (УДО) для мужа, отбывающего наказание по статьям 186 и 187, в связи с новым законом 3413?

Вопрос №9308518 из г. Волочиск
опубликован 04.01.2016, 21:46
Хотела бы вас попросить помочь мне. У меня муж сидит по статья 186 часть 2 статья 187 часть 2.срок лишения свободы 8 лет и 6 месяцев. Вот уже в декабре перед новым годом у него была комисия на поселок, его комисия, пропускает. Должен быть еще суд в январе 2016 где точно скажут проходит он или нет. Хотя Начальник зоны меня заверил, что никто его тут держать не будет, на 6 месяцев в поселок и домой. Но вот вышел закон 3413 и если мы напишем клопотання, то у него уже автоматически подходит УДО. Мы не знаем, что нам делать, и как будет правильней и быстрей. Не дожидаясь суда уже писать клопотання или же после суда с поселка писать клопотання.. Подскажите пожалуйста, как нам д быть... Заранее Вам благодарна за ответ!
Лучший ответ
Рекомендуется

Швидше після суду, на мій погляд. І краще ж перераховувати строк відбування в поселенні аніж строк перебування в колонії.

04.01.2016, 22:11
Оценка автора вопроса:
Благодарю Вас за полезную консультацию!

Суд повинен звільнити засудженого від відбування покарання, якщо строк попереднього ув’язнення, відбутий засудженим в межах кримінального провадження, дорівнює або перевищує фактично призначене йому основне покарання із числа передбачених частиною першою цієї статті.

Ця цитата стосується "не раніше місяця". Запитайте в чоловіка де йому краще чекати суду/звільнення в колонії чи на поселенні. Якщо в колонії, то подавайте зараз, потім на УДО поки буде комісія, поки суд.

Якщо щось не зрозуміло, можете набрати мене на телефон. Мені буде простіше пояснити усно.

04.01.2016, 22:42

Віталій Володимирович,дуже дякую Вам за відповідь,але я трохи не зрозуміла.Уточніть будь ласка.Мій чоловік просидів 11 місяців в сізо ,до колонії.якщо їх перерахувати у него автоматично підходить УДО вже..просто боїмось зробити не правильно ,якщо чоловік зараз подасть клопотання то суд на посьолок відкладуть і почнуть розглядати УДО.допоможіть прийняти правильне рішення.Просто не знаєм,чи правда те про що нам сказали.якщо піде на поселок і звідти подасть клопотання,то раніше як за місяць його звідти випустять.

04.01.2016, 22:23

Віталій Володимирович,я дуже Вам вдячна за Вашу відповідь.Сьогодні поговорю з чоловіком,і якщо що я Вам перезвоню..Ще раз Вам дуже Дякую!)

05.01.2016, 19:05

Будь-ласка! Якщо я на сайті, то можете дзвонити не залежно від часу.

04.01.2016, 22:53

Віталій Володимирович,доброго вечора Вам і гарного настрою!) віталій Володимирович,підскажіть ще будь ласка ось що.Якщо чоловік прибувши на вільне поселення ,напише клопотання по закону 3413,як довго будуть це розглядати.Тому що якщо перерахують,то у чоловіка вже підійшло удо.Скільки цей процес займає часу,і чи можна на вільному поселені користуватися мобільними телефонами,чи не має заборони там на моб.телефони?.Дуже буду вдячна Вам за відповідь!

05.01.2016, 20:58

Дякую, навзаєм. Термін розгляду - 2 тижня з моменту отримання клопотання. Стосовно телефонів не знаю - не був, а шукати НПА зараз не маю бажання. Загалом, думаю, що можливо адже самий легкий режим.

05.01.2016, 21:03

Дякую! Всього доброго Вам і гарних свят!)

06.01.2016, 02:48

І Вам всього найкращого і скорішого возз'єднання!

05.01.2016, 21:14