Чтобы заниматься грузоперевозками в КНР обязательно открывать ИП или можно как-то по другому?
Чтобы заниматься грузоперевозками в ЛНР обязательно открывать ИП или можно как-то по другому?
Лучший ответ
Не має значення де, якщо займатись підприємницькою діяльністю. то потрібно реєструватись суб'єктом підприємницької діяльності.
Благодарю Вас за полезную консультацию!