Киев, 09.01.2016, 01:33

Долг на кредитной карточке растет из-за военных действий на Донбассе - является ли это форс-мажором?

Вопрос №9333236 из г. Киев
опубликован 09.01.2016, 01:33
Мое имя Юрий. У меня долг на кредитной карточке перед привет банком и он растёт. Я не мог изначально его оплачивать из за военных действий наДонбассе. Считается ли это форсмажором. Спасибо.
Лучший ответ
Рекомендуется

Так, На час проведення антитерористичної операції забороняється нарахування пені та/або штрафів на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами та договорами позики з 14 квітня 2014 року громадянам України, які зареєстровані та постійно проживають або переселилися у період з 14 квітня 2014 року з населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, а також юридичним особам та фізичним особам - підприємцям, що провадять (провадили) свою господарську діяльність на території населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція.

Банки та інші фінансові установи, а також кредитори зобов’язані скасувати зазначеним у цій статті особам пеню та/або штрафи, нараховані на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами і договорами позики у період проведення антитерористичної операції.

09.01.2016, 03:29
Оценка автора вопроса:
Благодарю Вас за полезную консультацию!

А что мне надо сделать в этом случае?

09.01.2016, 04:28

Можете звернутись в банк з проханням про реструктуризацію або ж кредитні канікули.

09.01.2016, 10:56