Казачья Лопань, 10.01.2016, 20:25

Какие у меня права? Какая должна быть пенсия? Можно ли мне написать на помощь в связи с финансовыми продлемами? (

Вопрос №9345174 из г. Казачья Лопань
опубликован 10.01.2016, 20:25
Какие у меня права? Какая должна быть пенсия? Можно ли мне написать на помощь в связи с финансовыми продлемами? (
Лучший ответ
Рекомендуется

Якщо Ви сирота, то розмір державної допомоги має складати два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку. Прав, загалом, дуже багато. Що конкретно Вас цікавить? Куди Ви збираєтесь писати?

10.01.2016, 20:30

Я думала может вы мне подскажете?

10.01.2016, 20:34

Ви отримуєте допомогу передбачену законодавством. Інших виплат не передбачено. Можете звертатись в благодійні фонди, до волонтерів, до депутатів чи до кого забажаєте але чи нададуть Вам таку допомогу це питання інше.

10.01.2016, 20:40