Право бюджетной организации предоставлять сведения о зарплате сотрудников по запросу депутата - Законодательная база в Украине
Имеет ли право бюджетная организация предоставлять сведения о зарплате сотрудников по запросу депутата. Если да или нет, то на основании какого Закона Украины.
Якщо має право,то на підставі якої статті ЗУ Про захист персональних даних ? У точнюю, наша оргацізація -лікарня .На підставі якої статті ЗУ ми повинні надати відомості про з/пл кожного робітника із зазначенням його прізвища та посади.Адже працівники лікарні є держслужбовцями.
Визначення персональних даних ст. 2. під це визначення, в принципі, П.І,П. підпадає. Ч. 3 ст. 5 регламентує надання інформації про отримання бюджетних коштів. zakon2.rada.gov.ua
Має право. ЗУ "Про захист персональних даних".