Жолква, 13.01.2016, 16:44

Право бюджетной организации предоставлять сведения о зарплате сотрудников по запросу депутата - Законодательная база в Украине

Вопрос №9378951 из г. Жолква
опубликован 13.01.2016, 16:44
Имеет ли право бюджетная организация предоставлять сведения о зарплате сотрудников по запросу депутата. Если да или нет, то на основании какого Закона Украины.
Лучший ответ
Рекомендуется

Якщо має право,то на підставі якої статті ЗУ Про захист персональних даних ? У точнюю, наша оргацізація -лікарня .На підставі якої статті ЗУ ми повинні надати відомості про з/пл кожного робітника із зазначенням його прізвища та посади.Адже працівники лікарні є держслужбовцями.

14.01.2016, 10:13

Визначення персональних даних ст. 2. під це визначення, в принципі, П.І,П. підпадає. Ч. 3 ст. 5 регламентує надання інформації про отримання бюджетних коштів. zakon2.rada.gov.ua

14.01.2016, 10:30

Має право. ЗУ "Про захист персональних даних".

13.01.2016, 16:51
Оценка автора вопроса:
Мне не понравился Ваш ответ.

Якщо має право,то на підставі якої статті ЗУ Про захист персональних даних ? У точнюю, наша оргацізація -лікарня .На підставі якої статті ЗУ ми повинні надати відомості про з/пл кожного робітника із зазначенням його прізвища та посади.Адже працівники лікарні є держслужбовцями.

14.01.2016, 10:13

Визначення персональних даних ст. 2. під це визначення, в принципі, П.І,П. підпадає. Ч. 3 ст. 5 регламентує надання інформації про отримання бюджетних коштів. zakon2.rada.gov.ua

14.01.2016, 10:30