Донецк, 13.01.2016, 19:07

Скажите возможно ли сейчас в Донецке поменять фото в паспорте в 25 лет?

Вопрос №9380524 из г. Донецк
опубликован 13.01.2016, 19:07
Скажите возможно ли сейчас в Донецке поменять фото в паспорте в 25 лет?
Лучший ответ
Рекомендуется

Не знаю хто там клеїть але такі послуги можливо отримати лише у відділі міграційної служби України. Якщо в Донецьку є такий, то можете звертатись туди.

13.01.2016, 20:48

Так, в паспорті днр. Якщо Ви про український, то лише поза зоною АТО.

13.01.2016, 20:17

А если я не хочу днр паспорт, то в какой город Украины надо ехать?

13.01.2016, 20:28

В найблищий відділ міграційної служби. Грубо говорячи, в найблищий райцентр.

13.01.2016, 20:29

А сколько это займет по времени(часов-дней)????

13.01.2016, 20:32

Для вклеювання фотокартки при досягненні громадянином відповідного віку особа протягом місяця подає працівнику територіального підрозділу за місцем проживання паспорт і дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому нею віку та вимогам абзацу п’ятого пункту 1.3 розділу І цього Порядку.

Вклеювання до паспорта фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку проводиться у п’ятиденний строк.

Я думаю можливо в день звернення, якщо пояснити ситуацію.

13.01.2016, 20:37

А я в Донецке звонил по номеру и сказали что возможно поменять фото прям в Донецке, но за деньги, будет ли этот паспорт потом действительным?

13.01.2016, 20:42