Волочиск, 13.01.2016, 19:46

Депортація з Ізраїлю через підозру у намірі залишитись на роботі - Чи можу повернутись в майбутньому?

Вопрос №9380989 из г. Волочиск
опубликован 13.01.2016, 19:46
Сьогодні мене депорпували із Ізраїля в аеропорті по прибуттю у звязку з тим що я їхала з подругою і у нас був ваучер в один готель, подругу запідозрили у намірі залишитись на роботі для перевірки зателефонували у готель і там ім повідомили що сьогодні мають заїхати дві людини підтвердили бронь подруги і мене на той час я ще навіть непроходила паспортний контроль та вирішили що ми їхали працювати. Взяли відбитки та поставили штамп про депортацію (чи можу я помінявши паспорт та прізвище ще колись поїхати туди? )
Лучший ответ
Рекомендуется

Можете змінити і поїхати.

13.01.2016, 20:07

А відбитки пальців які взяли ? Чи десь невипливе це мене депортували після зміни прізвища ?

13.01.2016, 21:07

Взяли але ж в усіх беруть/перевіряють. Звісно можуть виявити але тут як то кажуть бабка на двое гадала. Звісно, простіше зачекати час на який встановлено заборону.

13.01.2016, 21:18