Какие документы нужны для оформления малообеспеченных, Украина, Днепропетровск.
Для отримання допомоги потрібно подати заяву, де дається згода сім’ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно. До заяви про надання державної соціальної допомоги додаються:
— документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім’
— довідка про склад сім’ї;
— декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);
— довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).