LSN Messenger
Кривой Рог, 14.01.2016, 20:40

Подростка задержали за курение недалеко от учебного учреждения, закон не был предъявлен, составлен протокол. Завтрашняя встреча с представителями закона.

Вопрос №9394270 из г. Кривой Рог
опубликован 14.01.2016, 20:40
Задержали подростка 17 лет за курение недалеко от учебного учреждения представители закона были без формы удостоверение не предъявили составили протокол в учебном заведении позвонили маме и сказали явиться к ним с паспортом вечером поскольку я работаю до 18 00.я перезвонила и сказала что могу завтра после первой смены в 15 30
Лучший ответ
Рекомендуется

І в чому ж питання?

14.01.2016, 20:47

Как поступить в такой ситуации имели ли право составлять протокол в котором расписался сын

14.01.2016, 21:26

Стаття 13. Відповідальність неповнолітніх

До осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.

У разі вчинення особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років адміністративних правопорушень, передбачених статтями 44, 51, 121-127, частинами першою, другою і третьою статті 130, статтею 139, частиною другою статті 156, статтями 173, 174, 185, 190-195 цього Кодексу, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника до зазначених осіб (за винятком осіб, які вчинили правопорушення, передбачені статтею 185) можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.

По-перше, ст. 175 (1) немає. По-друге, допит мав би проводитись за участю одного з батьків або ж педагогічного працівника. Якщо складали в школі, то, скоріше за все, за участю педагога, а тому, формально нічого не порушили.

14.01.2016, 21:50