Дата призову - 10 лютого 2006 року, дата звільнення (наказ командуючого корпусом) - 20 листопада 2006 року.
Звільнення з військової служби за систематичне невиконання умов контракту не передбачає обов'язкового проходження ВЛК.
Щодо звільнення під час чергової відпустки необхідно уважно читати наказ про звільнення.
Так якщо в наказі про звільнення, який виданий 20.11.2006 року зазначено : " ... звільнити ... з 15 грудня 2006 року, тобто після закінчення відпустки, то ніяких порушень з боку адміністрації в/ч немає. Якщо ж у наказі про звільнення не зазначена дата з якої необхідно вважати Вас виключеним зі списків в/ч, а є тільки дата прийняття наказу - 20.11.2006 р., то ,безумовно, звільнення під час чергової відпустки є незаконним.