Львов, 21.01.2016, 13:06

Як отримати шенгенську візу для відвідування померлого тата в Іспанії?

Вопрос №9468576 из г. Львов
опубликован 21.01.2016, 13:06
Добрий день) я сама з України тато проживав в Іспанії... Рік тому він помер (як мені получити шенгенську візу щоб поїхати до нього провідати?
Лучший ответ
Рекомендуется

Доброго дня!

Звертайтесь до посольства та на загальних засадах отримуйте візу.

Смерть бабтька та його поховання в Іспанії не буде підставою для отримання шенгенської візи.

21.01.2016, 16:05
Оценка автора вопроса:
дякую

Чи можу я зробити шенген візу в пльщу щоб виїхати в Іспанію з дитиною? але не через іспанське посольство...

22.01.2016, 10:19

Ні, не зможете.

22.01.2016, 01:10