Как лишить мужа родительских прав? Потому как он невменяемый на жену бросается с оружием, угрожает.
Совершение криминального правонарушения в отношении жены не является основанием для лишения его родительских прав в отношении ребенка, а что касается невменяемости, то это только суд может установить, и только при наличии соотв. выводов судебно-психиатрической экспертизы.
В случае признания лица невменяемым его нельзя будет лишить родительских прав.
Стаття 164 СКУ. Підстави позбавлення батьківських прав
1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:
1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.