Men 10 kun bold rossiyaga keldim alementga beribdi mini rossiyadan chaqitirib olmaydimi Qancha tolashim munkun oyiga
Men 10 kun boldi rossiyaga keldim alementga beribdi meni rossiyadan chaqitirib olmaydimi Qancha tolashim munkun oyiga
Лучший ответ
Задайте вопрос азербайджанским юристам . Для этого измените свой регион на Баку.