Требуются справки о доходах и составе семьи при переоформлении выплат матерям-одиночкам
Сейчас приостановили выплату матерям-одиночкам, теперь нужно все переоформлять. Я состою в браке, но муж ребенка не усыновил и он прописан по другому адресу. У меня при переоформлении теперь требуют справку о доходах мужа и моих доходах, и справку о составе семьи мужа и моей семьи и исходя с этих документов будут рассматривать мое дело.
Здравствуйте! Требование-законно.
Здравствуйте!
Вы обязаны предоставить сведения о доходах всех членов семьи.
Середньомісячний сукупний дохід сім'ї визначається згідно з
Методикою обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів
соціальної допомоги на підставі довідки про доходи і декларації
про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням
усіх видів соціальної допомоги. До складу сім'ї особи, що
звертається за призначенням зазначеної допомоги, включаються
чоловік (дружина); рідні, усиновлені та підопічні діти віком до
18 років, а також діти віком до 23 років, які навчаються за денною
формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих
навчальних закладах I-IV рівня акредитації і не мають власних
сімей незалежно від місця проживання або реєстрації; неодружені
повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II групи
або інвалідами I групи і проживають разом з батьками;
непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з
ними і перебувають на їх утриманні у зв'язку з відсутністю власних
доходів; жінка та чоловік, які проживають однією сім'єю, не
перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей. До складу сім'ї не
включаються особи, які перебувають на повному державному
утриманні.