Оформление паспорта для ребенка - требуется ли доверенность от отца при пересечении блок-поста в сопровождении матери?
Здравствуйте Анна!
Доверенность от отца ненужна.
• пропуск выдается с 16-ти лет при наличии паспорта, а дети до этого возраста вносятся в пропуск родителей (к заявлению прикладываете свидетельство о рождении ребенка);
• лучше вписать ребенка в пропуск каждого родителя, но для этого дополните пакет документов также ксерокопией паспорта супруги/супруга ( при приеме документов требуют).
Виїзд з неконтрольованої території громадян України:
які народились у 1998 році і пізніше та не змогли оформити паспорт громадянина України (внаслідок проживання у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження), здійснюється за умови пред’явлення свідоцтва про народження/копії свідоцтва про народження або будь-якого іншого документа, який дає можливість ідентифікувати таких осіб, особи (осіб), у супроводі якої (яких) громадяни України, які не досягли 16-річного віку виїжджають з неконтрольованої території, та дозволом фізичної особи;