Після закінчення лікарняного по травмі видана довідка на легку працю, який період оплачується середня зарплата.
Здравствуйте Людмила!
Згідно абзацу 2 ст. 170 Кодекса законів про працю України:
«Стаття 170. Переведення на легшу роботу
При переведенні за станом здоров'я на легшу нижчеоплачувану роботу за працівниками зберігається попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення, а у випадках, передбачених законодавством України, попередній середній заробіток зберігається на весь час виконання нижчеоплачуваної роботи або надається матеріальне забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням.
{Стаття 170 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3694-12 від 15.12.93, № 429-IV від 16.01.2003}»