Ч.2 ст.125 якщо потерпіла на підготовчему судове засідання по обвинительному акту. Не захочет по мирится що мені просудят.
В межах санкції статті 125
1. Умисне легке тілесне ушкодження - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.
2. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності,-
карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
Вариантов немного
1 штраф
2 арест
3 работы исправительные
3 ограничение свободы