«Проблема с выплатой алиментов и изменение условий трудового договора - как обратиться за помощью»
Ман турмуш уртогимни алиментга берганман, ва у Фермер хужалигидан иш хаки тугрисида маълумотнома берган 200 000 сум иш хаки белгиланган. Ва шу буйича тулаб келган. Кейин хужжатини сохталигини билиб колганимдан кейин ман ундан энг кам иш хаки буйича тулаб беришини ва ижрочиларга ундириб беришни сурадим. Лекин хеч кандай чора курилмади ва у бошка ишга кириб олди. Ман кандай килиб кимга мурожаат этишим керак.
Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиолиги хузуридаги " Суд ?арорларини ижро этиш, судлар фаолиятини моддий-техника жи?атдан ва молиявий таъминлаш департаменти" га ариза билан мурожаат килинг.
Это рускоязычный ресурс, напишите вопрос по русски и вам обязательно ответят