Чи може родич бути присутній на суді від іменні всего коллективу за дорученням, якщо коллектив бере на поруки?
Чи може родич бути присутній на суді від іменні всього колективу за дорученням, якщо колектив бере на поруки?
```````````````````````````````````````````
Добрий день, МАРІЯ.
Досягти просто присутності на суді - це дуже мало і неефективно. Щоб вирішити Ваше питання по суті - необхідно діяти не так. Крім того, необхідний діалог та дослідження матеріалів, а проста присутність родича нічого не принесе.
Вважаю, що зможу Вам повністю допомогти з оформленням необхідних документів навіть у віддаленому режимі по Інтернету, роз'ясненням всіх деталей, з формуванням Вашої стратегії юридичного захисту інтересів і з супроводом цього всього до логічного закінчення, якщо у Вас дійсно серйозні наміри. Маю досвід у подібних справах.
Питання потрібно доповнити відсутніми деталями, а якщо є документи необхідно передати їх зміст (або надати їх «скани» або фотокопії)
Ви маєте право звернутися на цьому сайті в більш просунутому режимі "особистої консультації» («відповідна кнопка») для розгорнутої консультації з обмінами файлами, а в даному режимі звичайного звернення юрист може відповісти тільки один раз.
З повагою, А.
Чи корисна була для Вас ця консультація?