Жінка, яка не була в офіційному шлюбі з чоловіком, ставить питання про поділ опіки над донькою - яке може бути рішення суду?
Ми з чоловіком не були в офіц шлюбі. Народилась донька, записана на чоловіка. Доньці рік. Разом не проживаємо. Я не проти на зустрічі, але проти, щоб він забирав дитину на свою територію. Якщо він звернеться до суду, яке може бути рішення?
Лучший ответ
Доброго дня,Марина.До 3 лет органы опеки рекомендуют встречаться отцус ребенком в присутствии матери.
Удачи Вам и Вашим близким !