Мариуполь, 14.04.2016, 23:48

Как прописаться в доме у мужа если он не может приехать сам по какой доверенности или заявлению.

Вопрос №10309930 из г. Мариуполь
опубликован 14.04.2016, 23:48
Как прописаться в доме у мужа если он не может приехать сам по какой доверенности или заявлению.
Лучший ответ
Рекомендуется

по законодательству Украины регистрация пр доверенности не предусмотрена. По копии доверенность никогда не оформляется.(это ответ на последний ваш вопрос в теме)

15.04.2016, 00:30

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.11.2012 № 1077

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

18 грудня 2012 р.

за № 2109/22421

Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів

ІІ. Реєстрація місця проживання особи

2.1. Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів.

2.2. Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС, а після утворення центрів надання адміністративних послуг (далі - центр) - до відповідного центру:

{Абзац перший пункту 2.2 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 507 від 24.05.2013}

письмову заяву про реєстрацію місця проживання (додаток 5);

документ, до якого вносяться відомості про місце проживання, крім випадків, установлених пунктом 2.8 цього розділу;

{Абзац третій пункту 2.2 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 1204 від 01.10.2015}

квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;

документи, що підтверджують:

право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання. У разі реєстрації місця проживання у центрі договір оренди житлового приміщення може бути засвідчено адміністратором центру;

__________________________________________

Таким образом, в случае отсутствия указанных документов регистрация осуществляется по согласию собственника/сособственников жилья, нанимателя и членов его семьи на регистрацию места жительства.

15.04.2016, 00:23

А где взять копию или образец и можно ли заверить в сельсовете если нет нотариуса

15.04.2016, 00:09

Доверенность должен оформить муж у нотариуса. Нотариус и подготовит доверенность, вам не нужны никакие образцы.

15.04.2016, 00:12

А какие документы ему нужны для оформления

15.04.2016, 00:15

Только паспорт и данные лица, на которого он будет оформлять доверенность.

15.04.2016, 00:17

Паспорт или можно копию паспорта

15.04.2016, 00:22

Доверенность оформляется только при наличии паспорта.

15.04.2016, 00:34