Насилие с использованием физической силы - последствия для пострадавшего и возможные наказания
Если я ударил раза 4 человека и у него ухудшилось зрение на левый глаз (на левый глаз стал хуже видеть), говорил сотрисение лево сторон его глаза, как то так+ гимотома по глазом. И он написал заявление на меня.. что за это будет? Посадят? И что это за статья? Тяжкие телестные?
Стаття 122 КК. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження
1. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, -
карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені з метою залякування потерпілого або його родичів чи примусу до певних дій або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, -
караються позбавленням волі від трьох до п'яти років.
Как мне быть что бы не посадили?
Компенсируйте расходы на лечение,публично извинитесь,возместите моральный ущерб и суд учтет это привынесении приговора