Днепропетровск, 06.06.2016, 14:53

Можно ли сыну после смерти матери оспорить завещание, которое составлено на внука?

Вопрос №10737798 из г. Днепропетровск
опубликован 06.06.2016, 14:53
Можно ли сыну после смерти матери оспорить завещание, которое составлено на внука?
Лучший ответ
Рекомендуется

Стаття 1257 ЦКУ. Недійсність заповіту

1. Заповіт, складений особою, яка не мала на це права, а також заповіт, складений з порушенням вимог щодо його форми та посвідчення, є нікчемним.

2. За позовом заінтересованої особи суд визнає заповіт недійсним, якщо буде встановлено, що волевиявлення заповідача не було вільним і не відповідало його волі.

3. Недійсність окремого розпорядження, що міститься у заповіті, не має наслідком недійсності іншої його частини.

4. У разі недійсності заповіту спадкоємець, який за цим заповітом був позбавлений права на спадкування, одержує право на спадкування за законом на загальних підставах.

06.06.2016, 15:46
Оценка автора вопроса:
Благодарю Вас за полезную консультацию!

Оспорить можно, если есть основания.

06.06.2016, 14:54
Оценка автора вопроса:
Спасибо за помощь!

Можно есть ли есть на это веские причины

06.06.2016, 14:54
Оценка автора вопроса:
Большое спасибо за развернутый и понятный ответ!

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, какие документы получает на руки человек, оформивший завещание на квартиру?

06.06.2016, 15:38

Экземпляр завещания получает.

06.06.2016, 15:39

У нотариуса оформлять завещание, и его же выдадут завещателю.

Завещатель имеет право изменить свое завещание в любое время.

06.06.2016, 15:47