Сроки договора о реструктуризации долга по отоплению в Харьковєнергоремонте - насколько долго можно заключить соглашение?

На какой срок можно заключить договор о реструктуризации долга по отоплению, в Харьковєнергоремонт, куда я обратилась мне сказали, что максимум - это на пол года, правы ли они?
Лучший ответ

Здравствуйте Ольга!

Согласно законодательства реструктуризация возможна до 60 месяцев

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію

Стаття 1. Заборгованість з квартирної плати (плати за

утримання житла) та плати за комунальні послуги (водо-, тепло-,

газопостачання, послуги водовідведення, електроенергія, вивезення

побутового сміття та рідких нечистот) (далі - житлово-комунальні

послуги) наймачів жилих приміщень та власників жилих будинків або

квартир (далі - громадяни), яка склалася на дату набрання чинності

цим Законом перед надавачами житлово-комунальних послуг,

реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми боргу

та рівня доходів громадян на дату реструктуризації.

Благодарю Вас за полезную консультацию!