Винница, 26.06.2016, 23:32

Як змінити суму аліментів, яку платить бивший чоловік-військовослужбовець, який не має родинних зв\'язків з дитиною?

Вопрос №10893226 из г. Винница
опубликован 26.06.2016, 23:32
Бивший чоловік плоте аліменти 700 грн, хочу щоб платив трохи більше, він служе в арміі, чи можу я добитись більшоі суми, він до дитини не родичається взагалі.
Лучший ответ
Рекомендуется

Здравствуйте Люба!

Для пересмотра размера алиментов необходимо обращаться в суд и если суд вынесет соответствующее решение то сумма или процент будут пересмотрены.

27.06.2016, 07:35

Да Люба,можно надо подать на пересмотр алиментов

27.06.2016, 07:53

Люба сейчас контрактник минимум 7000 грн получает ,вы будете получать не менее 25%.Вот и посчитайте

27.06.2016, 21:11

В связи с тем, что у отца ребенка изменилось материальное положение, и он поступил на службу в армию, и теперь имеет постоянный доход, Вы можете требовать изменить форму взыскания алиментов и требовать теперь в части от дохода на основании ст.192 СКУ.

Стаття 192 СКУ Зміна розміру аліментів

1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

28.06.2016, 09:34

Я його до суду подавала але ми тоді в залі суду домовились про суму і справу призупинила

27.06.2016, 09:38

Якщо він служе і нема в нього доходів то можуть ще зменшити мені суму яку він оплочує?

27.06.2016, 09:46

Ну почему же у него доходов нет? У военнослужащего есть денежное довольствие, на которое очень даже может быть наложено взыскание. так что подавайте. не медля, в суд алименты о взыскании алиментов

27.06.2016, 13:06