Возможность въезда и выезда ребенка через зону АТО без доверенности от отца - аргументы и требования для граждан Украины

Есть ответ по теме Вывоз ребенка из зоны АТО, что доверенность не нужна. А въезд? Может ли мать ребенка, без присутствия отца ввозить и вывозить ребенка через линии соприкосновения, блок посты? Чем можно аргументировать на КПП? Граждане Украины, оба.

Лучший ответ

Ничем не сможете аргументировать, должна быть нотариальная доверенность от второго родителя или же решение суда о разрешении на выезд.

Благодарю Вас за полезную консультацию!

ЗДРАВСТВУЙТЕ ВЛАДИМИР!

ВЪЕЗД И ВЫЕЗД ИЗ ЗОНЫ АТО НА УКРАИНУ РЕГУЛИРУЕТСЯ ПОСТАНОВЛЕНИЕМ КМУ от4 июня 2015 г. № 367:

«3. В’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюються через контрольні пункти:

громадян України - за умови пред’явлення будь-якого документа, визначеного статтею 5 Закону України “Про громадянство України” або статтею 2 Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”.

В’їзд на тимчасово окуповану територію України громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється через контрольні пункти за умови пред’явлення паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або проїзного документа дитини з дотриманням вимог, передбачених для таких осіб пунктами 3-6 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57 (ЗП України, 1995 р., № 4, ст. 92; 2010 р., № 65, ст. 2239).

Виїзд з тимчасово окупованої території України громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється через контрольні пункти за умови пред’явлення паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або проїзного документа дитини у супроводі одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників чи в супроводі інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників.

{Пункт 3 в редакції Постанови КМ № 722 від 16.09.2015}

Благодарю Вас за полезную консультацию!