Каковы права наследования имущества пациента психиатрической больницы при отказе от ухода за ним?
У меня больная племянница, находится в психиатрии, мы отказываемся от ухода за ней, больница ее оформляет на постоянное жительство в пансионат. Но у нее есть квартира приватизированная, которая достанется государству, имею ли я равно забрать имущество нажитое моей племянницы?
Стаття 1265. П'ята черга спадкоємців за законом
1. У п'яту чергу право на спадкування за законом мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення.
Ступінь споріднення визначається за числом народжень, що віддаляють родича від спадкодавця. Народження самого спадкодавця не входить до цього числа.