Refuzul tatălui de a permite accesul la apartamentul privatizat a cauzat probleme pe termen lung

Parintii au divortat cind eram mica si acum am 18 ani dar tata nu vrea sa imi dea voie sa locuiesc in apaartamentul unde am fost la privatizare si eu si mama .
Лучший ответ

Маргарита, если Вы участвовали в приватизации, то имеете долю в праве собственности в этой квартире.

Пишите детали на почту pravozascita@bk.ru

Тут пишут по-русски.