Seeking English-speaking lawyer for assistance with university admission and paperwork in Russia

Do you understand English? I need lawyer's help in arranging my admission to university in Russia .duties include all paperwork from admission till visa and arranging documents within 3 days of my arrival in Russia. any bills like insurance , government fees , translation and legalization will be paid separately on bills .please mention only your fees for whole job of this paperwork. please only e-mail , the number given is ... Regards Amar e-mail - amar.bullets4@gmail.com
Лучший ответ

write in a personal lawyer

Пишите в личку выбранному юристу

write in a personal lawyer

Пишите юристу в личку Ваш вопрос

Can't understand anythying in russian language : (

пишите на английском или на немецком в личку,не ответил на звонок, потому что был закрытый номер,

write in English or German to the PM , did not answer the call because it was a closed number

I tried calling you but its not getting through

Не понимаю, как вы собираетесь учиться, абсолютно не зная русского языка