1) Право на отримання справки про самостійне працевлаштування після закінчення медичного коледжу - як здобути?\n2) Чи потрібно виплачувати грошову компенсацію у в
Я закінчила Хмельницький базовий медичний коледж (державна форма) в цьому році. Прописана після одруження в м. Хмельницькому. На комісії по розподілу мені не дали направлення на роботу і сказали, щоб я сама шукала і принесла заявку звідти. Роботи знайти не можу, бо требують скрізь направлення і держава не надала роботи. Маю пільги сироти.
1)чи є в мене право потребувати в коледжі справку про самостійне працевлаштування?
2) чи необхідно мені буде виплачувати гроші якщо мене не розподілять на роботу?
Дякую.
Лучший ответ
Наташа, напиши письменное заявление на имя руководителя Вашего колледжа, что бы дал ответ, имею ли я право на " самостійне працевлаштування", какие у меня права и обязанности?.
Ответ возможно будет нужен для обращения в суд.
С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого наилучшего!