Банк сняв Асю зарплату, чи законно це?
Вважаю, що ні. Якщо у Вас є заборгованність перед банком, то банк повинен стягнути іі відповідно до процедури, яка передбачена чинним законодавством. Надішліть листа банку із вимогою повернути гроші та пояснити свої дії. Лист надсилайте рекоменлованим листом через пошту, щоб у Вас було підтвердження того, що банк отримав Вашого листа.
Ирина, банк снял зарплату не законно. Напишите претензию, по получении ответа обращайтесь в суд, если не пересчитают.
С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого найлучшего!