Умови отримання безстрокової пенсії по інвалідності для осіб з дитинства 3-ї групи з епілепсією в 33 роки

Мені 33 роки. Я інвалід дитинства 3-ї групи (епілепсія).на інвалідності вже 15 років.чи маю право я отримати безстрокову пенсію по інвалідності і які для цього умови? Дякую.
Лучший ответ

Добрый день, уважаемая, Юлия

Зверниться до органів соціального захисту вашого району з даним питанням

Удачи Вам и вашим близким!

,