Интересует процедура подтверждения украинского диплома провизора специалиста в РФ.
Доброго вечора. Відповідно до статті 8 "Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту і вчені звання" від 26.05.2000 року, диплом про одержання не менш ніж 5-річної вищої освіти очної форми навчання, що видається вищими навчальними закладами України III та IV рівнів акредитації, і свідчить про присвоєння випускнику відповідної кваліфікації спеціаліста, і диплом про вищу професійну освіту, що видається вищими навчальними закладами Російської Федерації, і свідчить про присудження випускнику кваліфікації спеціаліста, визнаються на території України і Російської Федерації еквівалентними при продовженні освіти, у тому числі в аспірантурі, і ПРИ ВЛАШТУВАННІ НА РОБОТУ відповідно до вказаних у них спеціальності і кваліфікації.
Добрый вечер, уважаемый посетитель!
Диплом не требует подтверждения согласно международному соглашению между нашими странами "О взаимном признании эквивалентности документов об образовании"
Всего доброго, желаю удачи.