Москва, 27.02.2018, 09:33

Муж платит не всю сумму, что делать платит 2/3

Вопрос №13924766 из г. Мелитополь
опубликован 27.02.2018, 09:33
Муж платит не всю сумму, что делать платит 2/3
Лучший ответ
Рекомендуется

З 06.02.2018 року вступив силу закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Можливо, наприклад, тимчасово обмежити виїзд за кордон. Крім того, за наявності заборгованості зі сплати аліментів у розмірі, який сукупно перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців, можуть тимчасово обмежити у праві керувати транспортним засобом. Можуть заборонити користуватися вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, спорядженими гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, а також обмежити в праві полювання. Введено новий вид адміністративного стягнення у вигляді соціальних робіт, які полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час платних суспільно корисних робіт, вид яких визначатимуть органи місцевого самоврядування.

27.02.2018, 16:54
Оценка автора вопроса:
Спасибо

Долг составляет 4000 грн. куда обратиться и что можно сделать? Большое спасибо№

04.03.2018, 17:27

Звертатись потрібно до державного виконавця в якого знаходиться виконавче провадження. Він підкаже на що саме "вистачає" такої заборгованості.

05.03.2018, 17:18

Добрый день, уважаемая Виктория

Обратитесь к судебным исполнителям попросите решить данный вопрос

Удачи вам и вашим близким!

06.03.2018, 08:51