Experiența dezamăgitoare cu site-ul SimplePay - Cardul meu a fost blocat și nu mi-au fost returnați banii plătiți
Buna ziua am intrat acolo la saitul simplepay îmi arată sa fac niste plati că sa primesc înapoi o sumă de bani eu am crezut și am făcut aceste plati că după asta mi sa blocat cardul și miau luat toți banii și ceea ce au promis ei nu mi-au dat ce sa fac in acest caz sa îmi recuperez banii cheltuiți
Лучший ответ
Please submit your question in Russian or, at least in English. There is no Moldavian laweers on this site.
Please submit your question in Russian or, at least in English. There is no Moldavian lawyers on this site.
По русски напишите ваш вопрос или по английски на худой конец.
Мне не понравился Ваш ответ!