Buna ziua spunetimi va rog,data aver cazier juridic,putem sa facem cetatenie RUS.
Buna ziua spunetimi va rog,daca avem cazier juridic,putem sa facem cetatenie rusa.
Лучший ответ
Cazier juridic-doar unul din documentele necesare. In afara de documente,mai sint cerintele legale fata de solicitantul.
in general, desigur, puteti obineti ceta?enia.
(нннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннн)